ФЕСТИФАЛЬ "МАРКЕТ МОВ"

15 вересня 2018 року відбувся наймасштабніший, унікальний фестиваль"Маркет мов" в Україні. Гості заходу мали можливість не лише весело провести час, але й вдосконалити свої знання з англійської, німецької та французької мов. Жваві обговорення в розмовних клубах, фільми з вивченням мов у вуличному кінозалі, цікаві зони для дітей , 10 локацій на свіжому повітрі - все це додало фестивалю неймовірної атмосфери! Також на "Маркет мов" був встановлений рекорд України - наймасовіший урок англійської мови! І це ще не все! На Хрещатику 50 молодих пар одружились за англомовним весільним обрядом!

Захід, мета якого була популяризація вивчення іноземних мов, організували МІП України спільно з проектом Lingva. Skills та за ініціативи Студентської ради при МІП. Представником від нашого університету була студентка ІІІ курсу історичного факультету Смілянець Олексадра. "Однозначно, "Маркет Мов" - це найяскравіша подія моєї осені. Коли я стояла у центрі Києва і навколо мене було тисячі людей, у мене виникло відчуття, що я знаходжусь десь у Європі. Так багато вільних людей, які прагнуть вивчати щось нове, ділитися досвідом і натхненням з іншим! Це так круто. До речі, після заходу у мене з'явилась нова  мрія - знати, окрім англійської, ще й французьку! Фестиваль "Маркет мов" став для мене потужним поштовхом до самовдосконалення. Я бажаю всім знайти мотивацію ЩОДНЯ щось вивчати, ЩОДНЯ  відвідувати якийсь цікавий захід, ЩОДНЯ знайомитися з новими людьми . Тоді життя здаватиметься наповненим, а дороги вестимуть до перемоги."