Шановна громадо історичного факультету! Вельмишановні колеги!

Дозвольте привітати Вас з початком нового навчального 2018-2019 року, побажати вагомих успіхів у навчальній, науковій і виховній роботі, у почесній і необхідній справі підготовки освітянських кадрів для Незалежної України.

Вітаючи Вас з найпочеснішим святом нашої держави ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, хочеться в чергове подякувати всім, хто був задіяний у цьогорічній приймальній комісії і виконав всі поставлені ректоратом завдання перед колективом факультету. Саме тому ми спромоглися прийняти до колективу 290 студентів заочної і денної форми навчання, що значно більше (205), ніж у минулому році.

Перед факультетом у новому навчальному році є ряд питань, які потребують професійного і якісного виконання. Це і перегляд навчальних програм у руслі часу, пошуки нових спеціалізацій і напрямків та їх можливості ліцензування (заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко), підготовка монографій і навчальних посібників, участь у конференціях різного рівня, круглих столах і семінарах (заступник декана з наукової роботи доцент Анатолій Бержанір), долучення студенської молоді до національних і культурних святинь нашої держави (заступник декана з виховної роботи кандидат історичних наук Анна Шауренко), пошуки нових методів і форм в реалізації профорієнтаційної роботи на факультеті (заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький), пошуки більш реальних спроб відшукати вікно до країн Європейського Союзу (заступник декана з міжнародного співробітництва Альона Устенко), проведення різноманітних педагогічних практик та втілення у життя цікавих історико-пізнавальних проектів (заступник декана з педагогічної практики доцент Зоя Возна), цікаві професійні зустрічі у форматі філософського полігону «Вихід» (доцент Володимир Фуркало), формування правознавчого світогляду студенської молоді (депутат Уманської міської ради Черкаської області, голова Уманської регіональної організації Асоціації українських правників, доцент Вадим Цимбал), пошуки талановитих виконавців та юних поетів у руслі проведення засідань поетичного «КЛІО» (голова Ольга Чумак) та активізація у названих напрямках роботи студенської ради факультету (голова – Мирослава Пересунько).

Отож, всім Вам, дорогі друзі, зичу здоров’я і наснаги у виконанні найпочеснішої місії – служінню нашій Україні у справі підготовки державотворчих кадрів і вчителів для нової національної школи.

ТИЖДЕНЬ ДОБРИХ СПРАВ

Минулого тижня з ініціативи волонтерського сектору історичного факультету (голова - Анюта Радчук) проходила акція "Тиждень добрих справ", у рамках якої студенти факультету на власний розсуд обирали справи, що, на їх думку, на даному етапі можуть допомогти суспільству.

11 академгрупа відвідала Уманський центр соціально-психологічної реабілітації дітей;

12 академгрупа збирала мукулатуру, щоб продемонструвати вплив людини на ліс;

13 академгрупа допомагала волонтерам уманського міського штабу "Разом" плести маскувальну сітку для бійців АТО;

21 і 23 академгрупи займалися очищенням міста від пластику, увесь зібраний матеріал студенти передали на переробку;

22 і 24 групи займалися прибиранням прилеглої території до гуртожитку й університету;

ІІІ курс збирав гуманітарну допомогу для бійців на Сході України;

45068884 1952261008190485 3476014786108456960 n

ІV курс - годували безпритульних тварин міста.

Отже, творити добро зовсім не складно, коли у тебе добре серце.