ПЕРЕМОГА ІСТОРИКІВ У ТУРНІРІ ІЗ ШАХІВ ТА ШАШОК

Днями пройшли змагання з шахів та шашок серед студентів І курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, участь в яких  взяли  юнаки та дівчата з різних факультетів. Змагання проходили за коловою системою.

Перед початком змагань до студентів звернувся керівник спортивного клубу Володимир Щербина, розповів про останні досягнення нашого університету в змаганнях з шахів серед ЗВО Черкаської області, побажав учасникам  позитивних вражень, гідних суперників та перемоги. Головний суддя змагань Діонісій Григоренко ознайомив учасників з правилами гри.

У підсумку результатів змагань з шашок бронзу отримав студент-історик -  Бондарчук Іван (12 група), а  з шахів -  Губаренко Данило ( 11 група) здобув срібло. По закінченню змагань переможці були нагороджені грамотами від спортивного клубу університету. Вітаємо переможців!