Соціально-філософські ідеї сучасності

28 листопада 2013 року кафедрою філософії та суспільствознавства було організовано та проведено ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Соціально-філософські ідеї сучасності». Майже 100 учасників з усієї України стали учасниками цього наукового зібрання. Враховуючи таку велику кількість учасників було проведено ІІІ секційних засідання.

Учасники першої секції під головуванням кандидата філософських наук Володимира Ісаковича Фуркало обговорили такі теми:
- проблеми свободи, відповідальності, сенсу життя, смерті та безсмертя у філософських та релігійних концепціях;
- духовний простір індивіда;
- гендерні проблеми сучасності.

Учасники другої секції під керівництвом кандидата філософських наук Лариси Броніславівни Мартиненко розглянули наступні проблеми:
- культурні феномени сучасної доби;
- глобалізацій ні процеси.

Учасники третьої секції під головуванням кандидата політичних наук Ярослава Михайловича Балановського обговорили наступні теми:
- демократичні перспективи в контексті розвитку сучасної України;
- молодь та  соціально-інформаційні проблеми суспільства.

По завершенню секційних засідань підсумки роботи конференції підвів завідувач кафедри філософії та суспільствознавства, кандидат філософських наук, професор Карасевич Анатолій Олександрович.