СТУДЕНТИ-ІНОЗЕМЦІ СКЛАЛИ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

24 січня 2019 р. на історичному факультеті УДПУ імені Павла Тичини відбувся завершальний етап зимової екзаменаційної сесії. Державний екзамен з предмету «Українська мова» склали студенти-іноземці ІV курсу Ісматов Ільяс і Султанов Мердан.

Згідно наказу ректора університету професора Безлюдного О.І., № 837 о/д від 31 жовтня 2018 р., головою ДЕК було призначено кандидата історичних наук, доцента Голобородько Валентину Михайлівну, заступником голови – декана історичного факультету, професора Карасевича Анатолія Олександровича, екзаменатори – Цимбал Наталія Андріївна, професор, завідувач кафедри практичного мовознавства і Денисюк Василь Вікторович – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання. Секретарем ЕК було призначено викладача кафедри історії України Кукурузу Антоніну Василівну. Деканат вітає Ісматова Ільяса і Султанова Мердана з успішною державною атестацією і бажає успіхів у подальшому навчанні на історичному факультеті в УДПУ імені Павла Тичини.