ВИПУСК МАГІСТРІВ - 2019

7 лютого на історичному факультеті відбулася церемонія вручення дипломів випускникам освітнього рівня магістр. Це своєрідний підсумок для юнаків і дівчат, що здобули педагогічну освіту і залишають наш університет. За давнім слов’янським звичаєм, відправляючи в путь своїх учнів, наставники говорять напутні слова. Декан історичного факультету, заслужений працівник освіти України, кандидат філософських наук, професор Анатолій Олександрович Карасевич, згадуючи з трепетом роки навчання нинішніх вже випускників, побажав їм легкого й гідного шляху до наступних вершин, підкорюючи які, вони творитимуть щасливе майбутнє України, будуватимуть нову українську школу, віддаватимуть свої знання майбутнім поколінням.

nnnmbnm

Наказ про видачу дипломів освітнього ступеня «Магістр» зачитала доктор історичних наук, професор Зінаїда Василівна Священко, яка побажала випускникам гарної долі, нових звершень у майбутній професійній діяльності, родинного затишку і благополуччя.

Слова вдячності своїм наставникам – батькам і викладачам, від імені усіх випускників висловили вже колишні студенти денної та заочної форм навчання – Вікторія Настенко і Світлана Климченко.

viber image 2019 02 08 16.08.53

Будь-яке свято не обходиться без творчих номерів. За хореографічні, музичні й пісенні подарунки висловлюємо щиру подяку Народному аматорському ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник Сергій Куценко), музичному колективу – Світлані Бурлаці, Наталії Глибокій та Івану Біленькому, а також студентам історичного факультету Ніні Бектургановій, Лілії Должкевич, Владу Березовському. За підготовку й проведення свята дякуємо заступнику декана з виховної роботи кандидату історичних наук Анні Володимирівні Шауренко, студентській раді факультету на чолі з Мирославою Пересунько, фотографу Людмилі Дронь, студентам, викладачам і гостям свята.

Вже традиційно на завершення таких дійств звучав гімн факультету (слова Анатолія Карасевича, музика Василя Семенчука).

viber image 2019 02 08 16.08.52

АЛЬМА МАТИ

Це свято ніби половинне - бо більше схоже на розлуку,

Роки вдягнулися у мудрість - лишили пам'ять всім святу.

Ви залишали слід в майбутнє всі вкупі з нами рука в руку,

До світла вчительської правди на освітянському посту.

Від істин буднів кафедральних і деканату тепло гріло -

На факультеті було любо дивитись, як мужнів наш рід.

І так хотілося щоденно Вам знань побільше, щоб не в біло,

А в кольорові барви вбрався цей не завжди степлілий світ.

Мабуть молитву Боги чули тому й когорта Ваша в залі,

Це справедливо і достойно і ми гордимся Вами всі.

Нас об’єднала Альма мати всіх як істориків надалі,

Щоб у майбутній Україні наш рід пізнали на осі.

Ми Вам бажаємо всім щастя - знайти себе у цьому світі,

Хай іскра Божа Вам у долю, а учні з шаною в уклін.

А щоб життя не простудило серця роками в нас зігріті,

Ми Вам в дорогу від порогу всім теплодайних зичим змін.

Гордіться тим, що в Україні Вам довелося статись й жити,

Любіть її як Мудру матір - Вас зрозуміє правди світ.

А коли в серці буде зимно теплом зустріне Альма мати,

Бо Ви навіки в нас лишили свій, як учитель, перший слід.