СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

21 березня 2019 року на базі історичного факультету відбувся семінар-тренінг для викладачів закладів професійної (професійно-технічної освіти) «Методика підготовки учнів до ДПА з історії України у формі ЗНО».

Викладач кафедри історії України Ігор Опацький проінформував учасників заходу про особливості складання ДПА з історії України у формі ЗНО та зміни у програмі ЗНО з історії України на 2020 рік. Було проаналізовано вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з історії України та найтиповіші помилки учасників ЗНО під час роботи над сертифікаційною роботою.

54519314 767104403671866 7128871749663326208 n

Доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Зоя Возна провела семінар для учасників заходу та ознайомила із сучасними методиками викладання історії. В теоретичній частині семінару були висвітлені питання пов’язані із психолого-педагогічними умовами навчання дітей «покоління Z» та особливостями методики роботи з ним. Розмова була зосереджена на особливостях навчання історії.

В практичній частині семінару Зоя Олександрівна поділилася досвідом роботи за методикою ейдетики (як навчати запам’ятовувати великі обсяги історичного матеріалу, факти, події, пам’ятки тощо). На завершення учасники семінару викладачі взяли участь у тренінгу на тему «Голокост».

Підсумовуючи роботу семінару декан історичного факультету професор Анатолій Карарасевич подякував організаторам та учасникам заходу за продуктивну роботу.

viber image 2019 03 22 12.31.35