НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ РОЗПОЧАЛАСЯ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ

20 - 22 травня 2019 р. на історичному факультеті розпочалися випускні екзамени зі спеціалізацій європейські студії та історичне туризмознавство у магістрантів ІІ курсу денної форми навчання.

зображення viber 2019 05 20 12 04 36

зображення viber 2019 05 20 12 05 03

Головою державної екзаменаційної комісії згідно наказу ректора було призначено доктора історичних наук, професора Священко Зінаїду Василівну. До складу комісій ввійшли – заступник голови ДЕК, декан історичного факультету, професор Карасевич Анатолій Олександрович, кандидат історичних наук, доцент Скрипник Олена Миколаївна, кандидат історичних наук, доцент Скус Ольга Володимирівна, кандидат історичних наук, доцент Гордієнко Галина Миколаївна, кандидат історичних наук, старший викладач Чучалін Олександр Петрович.  Секретарем екзаменаційної комісії було призначено Кукурузу Антоніну Василівну.

зображення viber 2019 05 20 10 03 29

У випускних випробуваннях взяли участь 33 магістрИ денної форми навчання, які показали відмінні і добрі знання. Особливо слід відзначити Дабіжу Альону, Азарову Дарію, Безверхнього Дмитра, Бойцун Вероніку, Герасименка Максима, Кружільного Юрія, Рябоконь Дарію, Терещука Антона, які отримали відмінні оцінки. Випускна атестація пройшла відповідно до вимог МОН України. Деканат і студентська рада факультету щиро вітає всіх з успішним завершенням випускних випробувань на денній формі навчання.