ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Громадською організацією «Уманське козацтво» спільно з Уманським державним педагогічним університетом ім. Павла Тичини до відзначення 250-річчя Коліївщини було проведено щорічний літературно-історичний конкурс «Коліївщина: міфи, факти, перекази».

зображення viber 2019 06 10 12 57 22

Участь у конкурсі мали змогу взяти всі бажаючі і не байдужі до історії рідного краю жителі міста Умань.

Роботи були підготовлені у 3 жанрах:

-проза;

-есеїстика;

-поезія.

зображення viber 2019 06 10 12 58 19

Студенти історичного факультету з задоволенням взяли активну участь в конкурсі і навіть допомогли з організацією даного дійства.

Високоповажним членом журі, що оцінювала роботи, була кандидат історичний наук, доцент Лісовська Ольга Василівна.

Підсумки конкурсу оголошувались 9 червня біля пам’ятника І. Гонті та М. Залізняку, де і відбулось урочисте відзначення подій Коліївщини. Окрім урочистостей та вшанування пам’яті полеглих захисників України, гості мали змогу почути поезію та прозу переможців літературно-історичного конкурсу.

Студентка та голова студентського наукового товариства історичного факультету Федорова Марина виборола почесне І місце в номінації есеїстика і була нагороджено грамотою, медаллю та грошовим призом.

зображення viber 2019 06 10 12 57 21

В котрий раз ми можемо впевнитись, що історики попереду, а дослідження рідного краю є актуальними та важливими для всіх поколінь.