DSC 8295ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!ДОРОГІ СТУДЕНТИ – МАЙБУТНІ ІСТОРИКИ І ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Вступна компанія 2019-2020 рр. уже стала історією. Оригінально і змістовно пройшла посвята в студенти, поселення в гуртожитки. Відбулися батьківські збори і знайомство з аудиторіями і лабораторіями факультету. Куратори груп організували екскурсії до парку «Софіївка» і до берега річки Уманки. Студентська рада організувала цікаву програму знайомства, під час якої першокурсники продемонстрували свої таланти, вміння і розповіли детальніше про себе.А вже 2 вересня розпочалися навчальні будні. Сьогодні уже можна зробити попередні підсумки вступної компанії. Хочеться подякувати всім, хто був задіяний у профорієнтаційній роботі у минулому році (заступник декана з профорієнтаційної роботи, к. і. н. Ігор Опацький). Ефективно спрацювала приймальна комісія факультету на чолі з Катериною Діденко. Особлива подяка студентам, які допомагали в роботі приймальної комісії. Це дозволило поповнити студентську сім’ю історичного факультету на 270 бакалаврів і магістрів.Деканат і студентська рада, весь колектив факультету щиро вітає Вас, дорогі першокурсники, з початком нового етапу Вашого життя – студентських років. Успіхів Вам у навчанні, нових друзів і цікавих несподіванок та відкриттів.СЛАВА УКРАЇНІ!

СТУДЕНТИ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ РЕКОРДУ УКРАЇНИ

24 серпня 2019 року з нагоди Дня Незалежності України в місті Умань був встановлений рекорд України. Активісти створили атласними стрічками найбільший герб України під назвою «Героям Слава».

viber image 2019 08 28 11 14 30

Активними учасниками рекорду стали представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Анна Телевань (студентка 43 групи історичного факультету) та Катерина Чупіна (факультет соціальної та психологічної освіти), які отримали сертифікати Національного Реєстру Рекордів України. Також, за безпосередню участь в рекорді отримала подяку й студентка 31 групи історичного факультету Катерина Величко.

viber image 2019 08 28 11 14 24

viber image 2019 08 28 11 14 32