СТУДЕНТИ-ІСТОРИКИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

21 листопада, у День Гідності та Свободи у центрі міста відбулося Віче Гідності, організоване патріотичною громадськістю міста за сприяння Уманської волонтерської організації «Разом». Викладачі та студенти історичного факультету долучилися до даного заходу, вшанувати пам’ять борців за Україну, її свободу, незалежність та цілісність, поклавши квіти до  пам’ятної дошки «Героям Небесної Сотні». Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав життя за нашу державу. Під час віча з промовами виступили відомі громадські активісти міста, учасники революційних подій на майдані, ветерани російсько-української війни. Студентів вразили виступи доповідачів, вони мали можливість долучитися до атмосфери мобілізованості та єднання, яка  була завжди характерною для переломних періодів нашої історії.

78941337 617698082388704 840509148318662656 o