СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПЕДАГОГІЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ВЧИТЕЛЯ ІСТОРІЇ»

Мобільні телефони змінили світ – немає потреби аргументувати очевидність цього факту. Змінився спосіб спілкування, та й саме поняття «бути на зв’язку» зазнало суттєвої зміни: більшість людей залишаються на зв’язку 24 години на добу – завдяки маленьким пристроям. В освітніх закладах Європи, США, Канади традиційні зошити чи підручники нерідко заміняють електронними освітніми ресурсами та мобільними додатками.

изображение viber 2019 12 16 17 14 58

13 грудня викладачем кафедри всесвітньої історії та методик навчання Сергієм Куценко було проведено для студентів IV курсу семінар-тренінг «Використання мобільних технологій у педагогічній діяльності вчителя історії».

изображение viber 2019 12 16 17 15 03

Учасники заходу ознайомилися із завданнями, змістом і методологічними засадами використання онлайн-сервісів в педагогічній діяльності, можливостями мобільних пристроїв та додатків для навчання.

изображение viber 2019 12 16 17 15 00

Під час заняття студенти можуть випробувати і використовувати як існуючі, так і власно розроблені навчальні ресурси та сервіси, зв’язуватися з іншими користувачами, створювати освітній контент в навчальному класі і поза його межами.

изображение viber 2019 12 16 17 14 57