ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

8–9 квітня 2020 року на базі факультету історії та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія».

На конкурс 2019/2020 навчального року надійшло 111 робіт від 114 авторів із 62 закладів вищої освіти.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України про запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа ДНЗ «Інститут модернізації змісту освіти»  Міністерства освіти і науки України № 22.1/10-778 від 31.03.2020 року підсумки конкурсу підведено за результатами першого етапу ІІ туру.

За рішенням авторитетного журі ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія» зайняла магістрантка історичного факультету ФЕДОРОВА МАРИНА ВАЛЕРІЇВНА. Вітаємо переможницю та її наукового керівника – доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри історії України КУЗНЕЦЬ ТЕТЯНУ ВОЛОДИМИРІВНУ!

Бажаємо їм подальших успіхів і наукових здобутків, творчого натхнення й здоров’я!

20200411 183422 0000