ВЕЛЬМИШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

ДОРОГА НАША МАЙБУТНЯ НАДІЯ І ЗМІНА – СТУДЕНТИ ТА АСПІРАНТИ!

Деканат, профспілка факультету і студентська рада щиро вітає Вас, шановні колеги і друзі, з початком нового 2020-2021 навчального року. Бажаємо Вам фізичного здоров’я  і сімейного благополуччя, нових звитяг в науці і викладацькій роботі, знайти себе в непростому процесі формування вчителя на подіумі незалежної України у формуванні нової української нації.

Минула вступна компанія мабуть була чи не найскладнішою у 15 річній історії історичного факультету. Однак висока відповідальність і професійне розуміння поставлених завдань на вступну компанію допомогли колективу істориків достатньо успішно виконати поставлені керівництвом держави і університету завдання.

Керівництво факультету дякує всім тим викладачам і студентам, хто повсякденно трудився у статусі технічних секретарів по основних напрямках вступної компанії і громадських приймальнях факультету, в екзаменаційних комісіях, інших посадах і з відповідальністю вирішували поставлені завдання відповідальними особами університету.   Особлива подяка організаторам профорієнтаційної роботи по закріплених за факультетом районах, учасникам батьківських зборів, керівників підготовчих курсів, учасників індивідуальних зустрічей і бесід з директорами шкіл міста і районів, областей, директорами ліцеїв і коледжів, їхнє розуміння сумісних проблем.

На всі форми навчання на історичний факультет вступило у цьому році 227 бакалаврів, магістрантів і аспірантів.

Магістратура – 82 (заочна і денна форма навчання);

Бакалаври – 70 – денна форма навчання;

Бакалаври – 70 – заочна форма навчання;

Аспірантура – 5 (денна і заочна форма навчання).

Нехай успіхи у вступній компанії налаштують колектив факультету на виконання всіх завдань на навчальний рік всього університету напередодні його славного 90-річчя!

З 15-тою річницею історичного факультету Вельмишановна історична громадо! СЛАВА УКРАЇНІ!

Вручення диплому учасниці V фази проекту «Інноваційний університет та лідерство» професорці Ірині Кривошеї

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Вересень – це не лише початок навчального року, а також і завершення проектів, розпочатих майже рік тому. 7 вересня 2020 р. в Умані президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, координатор, з української сторони, проекту «Інноваційний університет та лідерство» професор Тарас Володимирович Фініков вручив диплом про участь в проекті учасниці V фази «Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії  розвитку університету» професорці Ірині Іванівні Кривошеї.

3.2

3.1

В ході зустрічі, участь в якій  взяли професор, член НАЗЯВО Віктор Григорович Алькема, проф. Ігор Іванович Кривошея, доц. Ігор Дмитрович Фицик, доц. Лариса Анатоліївна Фицик, обговорили важливі методологічні проблеми реалізації інноваційних проектів в сучасному українському університеті та роботи гарантів освітніх програм.

Наостанок, пан Тарас Фініков презентував учасникам зустрічі цікаве для освітян видання «Закон Республіки Польщі «Про вищу освіту», прийнятий 20 липня 2018 року (зі змінами)», яке дозволяє глибше зрозуміти специфіку діяльності польської сфери вищої освіти і науки.