Відкрите семінарське заняття викладачки кафедри історії України Джагунової О.І.

19 травня 2021 р. відбулось відкрите семінарське заняття з курсу «Історія України ХХ – початку ХХІ століття». Онлайн-семінар на тему: «Суспільно-політичне життя в Україні в умовах утвердження незалежності».

слайд2

Заняття провела викладачка кафедри історії України Олена Ігорівна Джагунова.

слайд1

На початку семінарського заняття Олена Ігорівна ознайомила студентів Ⅳ курсу історичного факультету із метою та завданнями заняття. У процесі розгляду теоретичних питань студенти прослідкували особливості формування політичної системи, конституційний процес в Україні, з’ясували ідейні засади, соціальну базу політичних партій та рухів. Жваве обговорення викликала тема «Помаранчевої революції». Під час заняття студенти удосконалювали вміння висловлювати та послідовно відстоювати власні думки.

слайд3

слайд4

На відкритому семінарському занятті були присутні, окрім студентів четвертого курсу, члени науково-методичної комісії та викладачі історичного факультету.