КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ УЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ

Впродовж 29.11. – 3.12.2021 р. на курсах підвищення кваліфікації учителів історії професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ірина Кривошея прочитала лекції з курсу «Українське козацтво та його світові аналоги». Слухачів курсів познайомили з теорією Великого Фронтиру та методологічними підходами до розгляду всесвітньої і української історії крізь призму цієї теорії. Разом з присутніми зробили спробу поміркувати над минулим і сучасним України, зауважити наявні нині Фронтири, їх розриви та взаємодію, вплив на геополітику. Нові підходи сучасної світової та української історіографії до проблем фронтирних спільнот, включаючи українське козацтво, виявилися цікавими вчителям, які готуються до викладання в умовах нової української школи.

під11