ДО 100-РІЧЧЯ АНДРІЯ РОМАНЩАКА – ГЕРОЯ АНТИНАЦИСТСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ

16 грудня 2021 року виповнилося 100 років від дня народження героя антинацистського підпілля, випускника Уманського учительського інституту, тепер УДПУ імені Павла Тичини, учасника Руху Опору на Уманщині, патріота, лідера молодіжної підпільної організації – Андрія Романщака.

1 1

З метою вшанування пам’яті Героя, відбулася зустріч  викладачів та студентів історичного факультету та співробітників Уманського краєзнавчого музею. Студенти підготували біографічну довідку про дитинство, юність та військову діяльність Андрія Петровича. Оскільки він був прекрасним музикантом та поетом, студенти виконали декілька пісень часів Другої світової війни.

1 основне фото

На завершення всі присутні вшанували пам'ять Андрія Петровича Романщака хвилиною мовчання.

Ми завжди будемо пам’ятати героїчні подвиги наших земляків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад патріотизму, мужності та незламності духу.

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим Героям!