ІСТОРИКИ СЕРЕД КРАЩИХ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ

17 грудня 2021 року відбулася передноворічна зустріч ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професора Олександра Безлюдного із студентами- відмінниками, переможцями конкурсів та олімпіад, спортивних змагань, із представниками органів студентського самоврядування, профспілкового комітету та громадських організацій.

Ректор привітав студентську спільноту з прийдешніми новорічними святами та подякував студентству за сумлінне навчання й активну участь у культурному та мистецькому житті університету. У вітальній промові він зазначив, що здобуваючи перемоги та призові місця на всеукраїнських і міжнародних олімпіадах та конкурсах, демонструючи свій високий рівень знань і фаховості студентство проявляє небайдуже ставлення до майбутнього університету та України.

фото 1 2

Цінними подарунками від ректорату та профспілкового комітету були нагороджені студентки історичного факультету – Анастасія Дем’янюк, Ірина Стратієвська та Анастасія Книш.

фото 2 2

Пишаємося перемогами наших студентів, бажаємо їм  подальших успіхів та нових звершень!

фото 2 2