РОБОЧА ЗУСТРІЧ ГАРАНТА ОНП З АСПІРАНТАМИ

20 грудня 2021 р. відбулася зустріч гаранта освітньо-наукової програми  Історія та археологія д.іст.н., професора Тетяни Кузнець із здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня освіти. На зустрічі обговорювалися питання про академічну доброчесність, про порядок визнання результатів навчання, здобутих у неформальній та інформальній освіті в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, про підготовку звітів аспірантів. Для ознайомлення аспірантів з «Положенням про академічну мобільність Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини» на зустріч був запрошений керівник Польського культурно-освітнього центру, що діє в університеті, професор Ігор Кривошея. Він ознайомив аспірантів з новими програмами наукового стажування у партнерських навчальних закладах Польщі та умови участі у зимових та літніх наукових школах.

ОНП