ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

21 січня 2022 р. на історичному факультеті проведений круглий стіл «Соборна незалежна Україна», присвячений Дню Соборності України.

Організаційний комітет круглого столу: Зінаїда Священко – доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету; Любов Шачковська – кандидат політичних наук, професор, завідувач кафедри соціальних і правових дисциплін; Оксана Карасевич – кандидат історичних наук, завідувач навчально-методичної лабораторії «Відродження нації»; Ірина Стратієвська – голова студентського наукового товариства факультету,студентка ІV курсу.

Модератор заходу – Анатолій Карасевич – кандидат філософських наук, професор кафедри соціальних і правових дисциплін.

В обговоренні теми круглого столу взяли участь викладачі та студента факультету, а саме: Анатолій Карасевич, який виступив із темою «Соборність України в історії становлення Незалежності України»; Ірина Стратієвська – «Універсали Української Центральної Ради»; Максим Караджієв – «Форми державного влаштування часів УНР»; Ярослав Балановський – «Соціально-політичні уроки спроби державної злуки ЗУНР і УНР».

Учасникам круглого столу було запропоновано перегляд документального фільму «Злука», органозовано дві виставки книг – «Соборність в житті України» і демонстрація основних творів українського письменника, «батька українського бестселера» Василя Шкляра.

Вітаємо всю українську спільноту з Святом – Днем Соборності України!!!