ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ» ОНП ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ

18 квітня 2022 року відбувся захист виробничої практики для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання ОС «Доктор філософії» ОНП Історія та археологія за допомогою веб-сервісу Google Meet.

Підсумки практики були оцінені комісією до складу якої ввійшли: Гарант ОП Історія та археологія, завідувач кафедри історії України професор Тетяна Кузнець, декан історичного факультету професор Зінаїда Священко, керівник практики від закладу освіти професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Олена Скрипник.

ип

На захисті здобувачі вищої освіти успішно відзвітували про результати проходження практики, презентували свої напрацювання, надали вичерпні відповіді на запитання членів комісії, поділилися своїми враженнями та труднощами, що виникали у них протягом всього періоду практики.

ип