АСПІРАНТИ ТА СТУДЕНТИ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВИСТУПИЛИ НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

6 травня 2022 р. Польський культурно-освітній центр та Історичний факультет УДПУ імені Павла Тичини разом із Лабораторією Вільних наук і мистецтв, Міждисциплінарними індивідуальними дослідженнями гуманітарних та соціальних наук Університету імені Адама Міцкевича в Познані на Google Meet провели Міжнародну міждисциплінарну наукову конференцію аспірантів та студентів «СВІТОВІ ЗАГРОЗИ: МИНУЛЕ ТА СУЧАСНІСТЬ. РЕПЕРСПЕКТИВА СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТІВ». З цікавими доповідями на конференції виступили аспіранти історичного факультету Аліна Балабай, Ольга Гончарова, Анюта Радчук, Антон Терещук та студентка Єлизавета Триньковська.

Мета конференції – налагодження міжуніверситетського діалогу між студентами та аспірантами Польщі й України, а також обговорення питань, пов’язаних із сучасними загрозами та їх сприйняття молодими дослідниками.