ПОПОВНЕННЯ АСПІРАНТСЬКОЇ РОДИНИ

Після успішного проходження вступних випробувань у 2022 р. до аспірантури історичного факультету вступили Віталій Зелінський та Вікторія Никитенко. Вони здобуватимуть третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти за освітньо-науковою програмою Історія та археологія. 28 вересня 2022 р. відбулася робоча зустріч аспірантів з науковими керівниками – д. іст. н., професором, деканом історичного факультету Зінаїдою Священко, к. іст. н., професором кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ігорем Кривошеєю, заступником декана з наукової роботи історичного факультету, к. іст. н., професором кафедри всесвітньої історії та методик навчання Оленою Скрипник та гарантом освітньо-наукової програми Історія та археологія д. іст. н., професором Тетяною Кузнець.

Аспіранти знайомились з освітньо-науковою програмою Історія та археологія. Обговорювались питання планування роботи на весь період навчання в аспірантурі, з’ясовані питання підготовки плану на перший рік навчання, узгоджені терміни затвердження обгрунтування тем дисертацій. Зав. кафедри історії України Тетяна Кузнець розповіла про наявні можливості для реалізації аспірантами планів наукової складової ОНП. Були обговорені форми звітності аспірантів про виконання індивідуальних планів роботи.