ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні студенти та викладачі історичного факультету! Незважаючи на воєнний час продовжуємо утверджувати життя навчанням та особистісним розвитком.

Ми продовжуємо роботу у проєкті «Жива бібліотека», тому запрошуємо всіх бажаючих її відвідати. Для тих, хто приєднається вперше нагадуємо, що це інтерактивний захід, в якому беруть участь люди. Унікальність заходу в тому, що «книгами» виступають люди із своїми історіями, а учасники – «читачами».

Ми надаємо «читачам» досвід діалогу та усвідомлення того, як життя реальної людини, яка представляє ту чи іншу вразливу групу в суспільстві, відрізняється від наших про неї уявлень. Цього разу «книгою» у «Живій бібліотеці» стане жінка, яка незважаючи на життєві труднощі змогла стати прикладом громадського діяча та людини з великим серцем.

Чергова сесія «читання» у «Живій бібліотеці» відбудеться у четвер 3 листопада 2022 року о 14:20 в онлайн-форматі на платформі GOOGL MEET. Час роботи – 40 хвилин.

Чекаємо на зустріч!

Координаторка проєкту на історичному факультеті: Карпанець Олег