ОНЛАЙН-СЕМІНАР ДЛЯ АСПІРАНТІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ

17 листопада 2022 р. відбувся онлайн-семінар для аспірантів та здобувачів всіх спеціальностей та їх наукових керівників. Організатор зустрічі – гарант освітньо-наукової програми 011 Освітні, педагогічні науки, доктор педагогічних наук, професор Олександр Коберник.

Від факультету в семінарі взяли участь наукові керівники д. і. н., проф. Тетяна Кузнець, д. і. н., проф. Зінаїда Священко, к. і. н., проф. Ігор Кривошея та к. і. н., проф. Олена Скрипник, а також аспіранти та здобувачі.

kuio

Із доповіддю «Особистісно-професійне зростання в умовах неформальної та інформальної освіти» виступила д. п. н., проф. Олена Кірдан. Оформлення довідки про впровадження результатів дисертаційних досліджень було темою виступу начальника відділу наукового та науково-технічного розвитку Ліни Логіної.

o9p0p

Дякуємо організаторам семінару і доповідачам за цікаву і змістовну зустріч.