ТУРНІР З ІСТОРІЇ СЕРЕД УЧНІВ ЛІЦЕЇВ МІСТА

25 листопада 2023 року на базі історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувався учнівський турнір юних істориків з проблематики Голодомору 1932-1933 рр. в Україні - геноциду українського народу в контексті подій сучасної російсько-української війни, який обʼєднав учасників ліцеїв міста Умані.

В результаті гри учні Уманського ліцею № 2 вибороли 1 місце, Уманський ліцей № 3 - 2 місце, Уманський ліцей №1 - 3 місце.

Сьогоднішній турнір — це не тільки інтелектуальні змагання, це заклик до нашої національної ідентифікації, єдності та незламності. Це шана нашому минулому, культурній спадщині та потужний меседж майбутньому, яке залежить від наших сьогоднішніх рішень та дій.

photo1700998211 6 1