БОРИСЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ

24 листопада 2023 року відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Борисенківські читання» присвячена пам’яті доктора історичних наук, професора Володимира Йосиповича Борисенка.

Історичний факультет Уманського державного педагогічного університет імені Павла Тичини став співорганізатором Всеукраїнської наукової конференції разом із Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова, Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка, Житомирським державним університетом імені Івана Франка, Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського, Державним університетом «Житомирська політехніка».

У роботі наукової конференції взяли участь науково-педагогічні працівники та здобувачі другого і третього рівнів вищої освіти історичного факультету.

photo1700844870 1