90-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ: ПАМ'ЯТАЄМО, ЄДНАЄМОСЯ, ПЕРЕМОЖЕМО

В Україні кожної четвертої суботи листопада вшановують пам'ять жертв Голодомору. Вже стало традицією цього дня підтримати акцію "Запали свічку", так як свічка є символ пам’яті та скорботи.

З нагоди роковин сталінського Геноциду для студентів-істориків було проведено майстер-клас по виготовленню свічок з медової вощини, які вони 25 листопада запалюють в знак шани невинно полеглих.

photo1701070514 3 1

photo1701070514 4

Такий інтерактивний захід відбувся за сприяння декана факультету Ольги Скус та заступника декана з виховної роботи Анни Шауренко. Реалізував задум студентський актив історичного факультету.

Зроблені свічки обмінювали за донати, а зібрані кошти будуть використані з благодійною метою. До даної акції долучилися: адміністрація університету, деканати, кафедри, здобувачі вищої освіти, а також працівники Уманської міської ради.

Сьогодні, як і 90 років тому, нас хочуть знищити...Щоб запобігти повторенню трагедій і злочинів ми маємо пам'ятати, єднатися і боротися!