АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

30 листопада 2023 року на історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося традиційне свято «Андріївські вечорниці».

Організаторами заходу була студентська рада факультету.

У заході взяли участь студенти всіх курсів історичного факультету. На столах були розставлені смаколики, які готували самі студенти.

Особливою родзинкою вечорниць стало дійство, в якому ведучі розповідали про традиції та звичаї українського народу, пов’язані з цим святом.

Андріївські вечорниці – це чудова можливість весело провести час у колі друзів та однокурсників, а також дізнатися щось нове про українську історію та культуру.

На завершення вечорниць студенти зробили колективне фото на пам’ять. Вони були раді, що мали можливість разом відсвяткувати це традиційне українське свято та краще пізнати свою культуру.

photo1701505900 3

photo1701505900 4