РОЗПОЧАЛАСЯ ВИРОБНИЧА ІСТОРИЧНА ПРАКТИКА

Практика є одним із основних компонентів освітнього процесу та невід’ємною складовою у системі підготовки фахівців до майбутньої практичної діяльності. Виробнича історична практика для здобувачів вищої освіти ІV курсу ОС «Бакалавр» денної та заочної форм навчання спеціальності 032 Історія та археологія триватиме з 04 до 16 березня 2024 року.

photo 5438566737755887826 y

Історична практика спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, вдосконалення практичних навичок і умінь в роботі за обраною спеціальністю. Базою практики, відповідно до підписаної угоди про співпрацю, було визначено Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань». 01 березня 2024 року була проведена настановча конференція з питань організації виробничої історичної практики. В.о. декана історичного факультету проф. Ольга Скус привітала учасників зустрічі з початком практики, побажала на належному рівні виконати усі завдання та отримати позитивні результати своєї роботи. В роботі конференції взяли участь заступник декана з організації практик Тетяна Родік, керівники груп Наталія Тацієнко та Катерина Діденко.

В ході настановної конференції студентів було ознайомлено з метою та завданнями, змістом практики, деталізовано особливості роботи, окреслено вимоги щодо оформлення звітної документації та проведено інструктаж з техніки безпеки в умовах воєнного стану. Бажаємо успіхів здобувачам освіти на шляху до професійного становлення та вдалого проходження практики!

photo 5438566737755887829 y

photo 5438566737755887830 y