ТРИВАЄ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Відповідно до Положення про освітні програми в Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини (Нова редакція) (2024 р.) та розпорядження першого проректора університету 03 квітня 2024 року відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Середня освіта «Історія» другого (магістерського) ступеня вищої освіти (гарант проф. Зінаїда Священко).

До складу робочої групи ввійшли в.о. декана історичного факультету проф. Ольга Скус, заступник декана з навчальної роботи доц. Олена Джагунова, завідувач кафедри історії України проф. Тетяна Кузнець, в. о. завідувача кафедри всесвітньої історії та методик навчання проф. Ігор Кривошея, в. о. завідувача кафедри соціальних і правових дисциплін доц. Анатолій Бержанір, а також члени проектної групи – Вячеслав Гордієнко, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання. Олександр Чучалін, доцент кафедри історії України, Ірина Грудненко, здобувачка вищої освіти на другому (магістерському рівні) історичного факультету, Тарас Бежинар, здобувач вищої освіти на другому (магістерському рівні) історичного факультету.

изображение viber 2024 04 04 10 40 53 796

Члени робочої групи обговорили проєкт освітньо-професійної програми, рекомендації стейкхолдерів, пропозиції здобувачів вищої освіти, відгуки і рецензії, які надані на освітньо-професійну програму та питання щодо необхідності внесення змін до змісту освітньої програми. Робочою групою було прийнято рішення про врахування запропонованих пропозицій в освітньому процесі при реалізації освітньо-професійної програми «Середня освіта «Історія» другого (магістерського) ступеня вищої освіти (2024 р.).