ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА МАЧЕЯ ФРАНЦА

17 квітня 2024 р. на Google Meet здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники історичного факультету долучилися до онлайн-лекції професора, доктора габілітованого Мачея Франца "Притча про загиблого гетьмана. Кілька слів про великого коронного гетьмана Миколая Потоцького".

Польський професор детально розповів про життєвий шлях магната, його роль в політичній історії Речі Посполитої XVII ст. Матеріал був наповнений маловідомими фактами, портретами та детальними мапами, які унаочнили розповідь про польського магната. Слухачі мали можливість поставити лектору питання, на які отримали вичерпні відповіді.

Знімок екрана 2024 04 17 о 12.51.56

2111practik90

Знімок екрана20240417l

Мова лекції польська з українським перекладом, який забезпечив фахівець Польського культурно-освітнього центру Антон Терещук. Модератор - проф. Ігор Кривошея.