ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТЕ ЛЕКЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «Новітня історія країн Азії та Африки»

18 квітня 2024 року відповідно до плану проведення відкритих навчальних занять кафедри всесвітньої історії та методик навчання відбулося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Новітня історія країн Азії та Африки» для здобувачів вищої освіти ІV курсу ОС «Бакалавр» на тему: «Арабо-Ізраїльський конфлікт».

Відкрите заняття провела доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Зінаїда Священко. Метою лекції було прослідкувати процес виникнення арабо-ізраїльського конфлікту, його розвиток та наслідки; з'ясувати стан конфлікту на сучасному етапі. Загалом, лекція виявилася дійсно цікавою та пізнавальною, адже арабо-ізраїльський конфлікт є одним із конфліктів, який спалахнув з новою силою в 2023 році і триває досі. Наприкінці лекції слухачі мали змогу поставити лектору запитання та поділитися власними думками щодо можливих шляхів вирішення конфлікту, свідками якого вони є.

photo 5262536283358615214 y 1

photo 5262536283358615213 y 1