перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХІХ – ПЕРШОЇ ТРЕТИНИ ХХ СТ.: СЕЛЯНСЬКИЙ СВІТ»

15 травня 2024 р. в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Соціокультурний простір України другої половини ХІХ – першої третини ХХ ст.: селянський світ». Організаторами конференції були Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Науково-дослідний інститут селянства та вивчення аграрної історії, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво», Інститут історії України НАН України, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Наукове товариство істориків-аграрників, Національний інститут стратегічних досліджень, Національний музей Голодомору-геноциду, Регіональний центр наукових історико-краєзнавчих досліджень при Центральноукраїнському обласному краєзнавчому музеї, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Центр східноєвропейських наукових студій, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

photo 5346203019378808288 y

photo 5346203019378808293 y

Участь у конференції взяли проф. Зінаїда Священко (Модератор секції «Селянські практики виживання в екстремальних умовах (модернізація, війна, революція, голод тощо)»), проф. Тетяна Кузнець, проф. Ігор Кривошея, здобувачі наукового ступеня доктора філософії Вікторія Никитенко та Антон Терещук.