перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК ФАКТОР РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ: ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ІГОРЯ ЛИМАНА

23 травня 2024 р. міжнародний експерт ГЕР, завідувач кафедри історії та філософії Бердянського державного педагогічного університету професор, Ігор ЛИМАН, прочитав для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників історичного факультету в онлайн-форматі на сервісі GOOGLE MEET лекцію «Академічна доброчесність: формати та виклики».

photo 5370563481176238614 w 1

У своїй лекції проф. Ігор Лиман детально зупинився на різних форматах академічної доброчесності та викликах в умовах реформування вищої освіти, розповів про досвід роботи головою ГЕР в галузі знань 03 «Гуманітарні науки». На актуальні питання,які стосувалися процесу оптимізації закладів вищої освіти та недоброчесної конкуренції між університетами, прозвучали цікаві та вдумливі відповіді.Довідка: Ігор ЛИМАН, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри історії та філософії Бердянського державного педагогічногоуніверситету, координатор міжнародної діяльності Бердянського державного педагогічного університету, міжнародний експерт ГЕР, член Правління ВГО «Інноваційний університет», координатор Офісу підтримки вченого, Лідер робочої групи 2 у COST network Women on the Move (CA19112).