День народження команди КВН історичного факультету

17 грудня 2014 року в міському будинку культури відбулося свято гумору, сміху і чудового настрою. Дійство було приурочене до першого Дня народження команди КВН історичного факультету  «Ist_Fak». Самі ж КВН-щики назвали цей захід Кубок Дружності. Дійсно, атмосфера в залі і на сцені була дружньою та доброзичливою. Учасниками Кубку Дружності стали команди КВН з багатьох міст України, які приїхали в Умань привітати команду нашого факультету з їх першим Днем народження: «Смайли» (Скадовськ), «Збірна молодих» (Вінниця), «Орест Гамп» (Рівне), «Замок Любарта» (Луцьк), «Аграрвард» (Київ), «Реальна Валюта» (Дніпропетровськ), «Каркаде» (Умань), «Бубль Гум» (Миколаїв), «Діагноз Кашпіровського» (Умань).

kvn 3
kvn 4
kvn 5
kvn 6

kvn 7

kvn 9

kvn 10

kvn 11

За регламентом гри було три конкурси: візитівка, розминка і біатлон. Після всіх виступів суддівська колегія визначила переможців у різних номінаціях:
Кубок за розминку – «Реальна Валюта» (Дніпропетровськ);
Кубок за біатлон – «Діагноз Кашпіровського» (Умань);
Кубок за візитку – «Смайли» (Скадовськ);
Переможці гри – «Замок Любарта» (Луцьк).

Також за підтримки спонсорів розігрувалися численні подарунки серед глядачів.
kvn 1
kvn 12

kvn 13

kvn 14

kvn 15

Команда КВН Ist_Fak дякує всім, хто допоміг в організації гри. Слова особливої вдячності лунають на адресу декана історичного факультету Кузнець Тетяни Володимирівни і приватного підприємця Зозулі Сергія Яковича.

kvn 2
Колектив історичного факультету вітає команду КВН з першим Днем народження та бажає подальших злетів!