Молодь за мир

Упродовж перших двох березневих тижнів на історичному факультеті відбулося ряд актуальних заходів, ініційованих керівництвом, кураторами груп, самими студентами. У руслі одного із проектів у кожній академічній групі були проведені кураторські години на тему «Молодь за мир». Усі студенти активно долучилися до обговорення такої злободенної теми як МИР. Кожен мав змогу висловити свою свідому позицію щодо досягнення і збереження миру на Землі. Мир в Україні, а отже – і у світі.
 Студенти 13 групи (Куратор Барвінок О. В.) продемонстрували свою громадянську і патріотичну позицію тим, що прийшли на захід у вишиванках і навіть виготовили актуальну стіннівку.

IMG 5420
Студентами 31 групи (куратор Священко З.В.) проведено годину куратора на тему «Молодь за мир». Мета заходу: об’єднатися заради миру та разом сказати “НІ ВІЙНІ!!!”; згадати «Небесну сотню», бійців – патріотів, які загинули за незалежність нашої держави; підтримати українських військовослужбовців активною участю у роботі волонтерських організацій міста.
Присутні висловили власне ставлення до неспокійної ситуації в країні, поділившись своїми думками. Свою громадянську позицію студенти висловили такими словами:
«Ми – молоде покоління України. Найголовніше, що у нас є – це наша прекрасна країна! За свою багатовікову історію український народ, обороняючи власні кордони, ніколи не спокушався на чужі землі. Він завжди жадав миру, злагоди й братерства. І зараз, у цей нелегкий для нашої рідної України час, в час, коли нашу рідну землю намагаються роз’єднати, розлучивши цілі родини й покоління, ми, молодь, сьогодні говоримо «Ні війні! Ми за Єдину Україну! Хай буде мир!». Усі разом ми повинні зберегти Україну суверенною, єдиною і квітучою!».

himrXOeroBI1

Також кураторська година «Молодь за мир» відбулася в 32 групі (куратор Скус О. В.). Студенти обговорили актуальність надання волонтерської допомоги бійцям АТО.

9VKokWo9sUs1
Студенти 12 групи (куратор Опацький І. Ю.) на кураторській годині ознайомилися з принципами діяльності та головними завданнями Міжнародного руху «Молодь за Мир». Студенти обговорили можливість запозичення методів діяльності цієї організації в українських умовах.