Майстер-клас Тетяни Ремех з організації навчання правознавства

27 квітня 2015 року відбулася зустріч студентів ІІІ-IV курсів історичного факультету із старшим науковим співробітником лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидатом педагогічних наук, доцентом  Ремех Тетяною Олексіївною.
remex3
KA2pXf 1mWE
Тетяна Олексіївна у своєму виступі акцентувала увагу студентів на змісті організаційно-методичної роботи вчителя правознавства. Дослідниця пояснила актуальність та доцільність вивчення й узагальнення існуючих та потребу вироблення нових методик і технологій засвоєння теоретичного матеріалу для оптимізації змісту шкільного правознавства.

remex2
OAJ6PGQIL5A
remex1
Як автор підручника «Правознавство. Практичний курс» для учнів 9-го класу Тетяна Ремех показала практичні прийоми і методи навчання правознавства та відповіла на запитання студентів, що виникали в ході спілкування. Зустріч була приємною та продуктивною.

1SMP3WmaDkQ