Наука. Освіта. Молодь.

14 травня 2015 р. в рамках днів Науки в Уманському державному педагогічному університеті відбулася Восьма Всеукраїнська студентська наукова конференція «Наука. Освіта. Молодь», де активну участь взяли студенти історичного факультету. Зокрема, на пленарному засіданні першою виголосила свою доповідь на тему «Відлуння Афганської війни» студентка нашого факультету Федорів Марія.

На засіданні секції «Історичні науки» вже інші учасники мали змогу поділитись своїми науковими дослідженнями. Так, були озвучені доповіді Микулінським Ю., Федорів М., Товкис А., Ткаченко Я., Олянецьким О., Ковальчук А., Перепелюк О., Кучером О., Рябоконь Д., Журавель Н. Модератором  заходу була студентка ІV курсу Квасневська Олександра, яка й надала заходу своєрідного наукового історичного колориту. З вітальними словами до учасників звернулись консультанти секції,  доцент кафедри історії України Лісовська Ольга Василівна та старший викладачБарвінок Ольга Володимирівна. Велике зацікавлення в студентів викликали виступи Ткаченка Ярослава на тему: «Вплив рок-музики на проблеми суспільного характеру» та Перепелюк Ольги «Церковний хоровий спів на українських землях XIX-XX століть: особливості та трансформаційні процеси». Дані дослідження вразили своєю новизною.

Бажаємо всім учасникам подальших наукових звершень!