Праці викладачів факультету на фестивалі видавців «Умань історична»

29 травня, напередодні Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження, в приміщенні картинної галереї відбувся Перший фестиваль видань з історії Уманщини «Умань історична».
 Для участі у фестивалі були запрошені провідні видавничо-поліграфічні підприємства Умані, завдяки чиїй роботі світ побачила не одна книга про наш край, місто, численні монографії і наукові праці історико-культурного спрямування.

Крім видавництв, у заході взяли участь науковці, автори краєзнавчих досліджень, які своїми друкованими працями роблять значний внесок у популяризацію історичного минулого нашого міста.

Праці викладачів історичного факультету представив кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Богдан Чорномаз та завідувач редакційним відділом УДПУ, доцент кафедри практики іноземних мов Людмила Загоруйко.

Захоплюче, використовуючи слайд-показ, про зародження книгодрукування і видавничої справи в нашому місті розповів старший науковий співробітник Уманського краєзнавчого музею, член науково-дослідної лабораторії «Історичне краєзнавство Уманщини» Владислав Давидюк.