Історичний факультет зустрічає абітурієнтів 2015 року!

10 липня стартувала вступна кампанія 2015 року для абітурієнтів, що здобуватимуть освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр». До 18.00 год. 31 липня  абітурієнти, що вступають на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість подати заяви та документи для вступу.

DSC5636

DSC5633
Приємно, що з першого дня роботи приймальної комісії абітурієнти завітали до нашого університету. Робота приймальної комісії організована таким чином, що абітурієнти майже не проводять часу в чергах. Чергові та члени громадських приймалень допомагають зорієнтуватися в університеті та оформити всі необхідні документи. В університеті можна отримати фахові поради з приводу вступної кампанії та юридичну консультацію.

DSC5593
Vluq8 ugadQ
На історичному факультеті здійснюється підготовка фахівців за напрямами: «Історія (правознавство)», «Історія (географія).

Сертифікати ЗНО для вступу на історичний факультет: Історія України, географія, українська мова та література.

Приймальна комісія працює без вихідних з 8.00 до 17.00 ( неділя – з 8.00 до 13.00)

Подання заяви вступника можливе і у електронній формі. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/.

Контактна інформація:
Приймальна комісія: Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон для довідок: 098-867-26-67.

yEV0RFGwVfI
6qPH4dopXJ0