Студенти історичного факультету – активні учасники волонтерського руху

В складні для країни часи кожен з нас намагається надати посильну допомогу для бійців, що захищають Незалежність на Сході України. Особливу роль у наданні допомоги бійцям надають волонтери. Не стоять осторонь волонтерських організацій і студенти історики. На факультеті активно діє сектор волонтерського руху, який координує волонтерську допомогу студентства.

Активним учасником волонтерського руху є студент 24 групи Станіслав Блажчук. Станіслав вже тривалий час співпрацює з Уманським центром допомоги армії. Спільно з Центром Станіслав проводить роботу зі збору допомоги нашим бійцям. За активну громадську діяльність, самовіддану працю, вагомий особистий внесок в розвиток волонтерської діяльності та з нагоди річниці волонтерської діяльності Центру Станіслава нагороджено Почесною грамотою!