Експрес-знайомства з першим курсом

Роки навчання на історичному факультеті - це не тільки здобуття вищої освіти, отримання  знань, умінь і навичок, необхідних для професійної діяльності, а й час нових знайомств, симпатій та пригод! Перед першокурсниками відкривається безліч нових можливостей і перспектив, які називаються «студентське життя».
   14 вересня на історичному факультеті відбувся вже традиційний захід «Швидкі знайомства», під час  якого незнайомці почергово розмовляють один з одним протягом 3-х хвилини. Таким чином за короткий проміжок часу учасник може завести багато нових знайомств. А це саме те, що потрібно нашим першокурсникам!

У фіналі заходу утворилось 3 пари, які отримали символічні сертифікати на дружбу.Вечір пройшов на одному дихані, а першокурсники з легкістю влилися у факультетську родину!