Студентська конференція «Етапи і віхи історії ООН»

24 жовтня 2015 р. Організація Об’єднаних Націй відзначала своє 70-річчя. За час свого існування ООН доклала максимум зусиль, аби виконувати задекларовані завдання – зміцнення миру і міжнародної безпеки та розвиток плідного співробітництва між державами-членами.
  До 70-річчя створення Організації Об’єднаних Націй 29 жовтня 2015 р. студенти 5 курсу історичного факультету провели наукову конференцію. Модератором заходу стала професор кафедри загальної історії Священко Зінаїда Василівна.

Студенти з цікавістю слухали виступи своїх товаришів, адже на конференції розглядались досить важливі питання, серед яких:
      Історія створення ООН (Кравченко Вікторія, студентка 54 групи ).

Структура ООН (Тупчієнко Оксана, студентка 52 групи ).

Держави-члени ООН (Лимаренко Яна, студентка 52 групи).

Генеральні секретарі ООН (Немеш Олександр, студент52 групи).

Миротворчі акції ООН у світі (Болтян Марина, студентка 51 групи ).

Україна і ООН (Добрянська Ліана, студентка 51 групи).
      Російська агресія на Сході України і позиція ООН (Яремчук Іван, студент 53 групи).

Громадянська війна в Сирії і позиція ООН (Поліщук Сергій, студент 51 групи).
      ООН і арабо-ізраїльський конфлікт (Якушева Надія, студентка 54 групи).
      Миротворчі операції ООН в Іраку (Пащенко Марія, студентка 43 групи).
      Піратство та міжнародна спільнота (Євсеєнко Олександр, студент 51 групи).

Учасники конференції зробили висновок, що 70-а річниця Організації Об'єднаних Націй – це можливість кинути ретроспективний погляд на історію ООН і оцінити її неминущу цінність. Це також можливість звернути увагу на ті сфери діяльності, в яких Організації Об'єднаних Націй – і міжнародному співтовариству в цілому – необхідно подвоїти свої зусилля для вирішення поточних і майбутніх завдань по всіх трьох основних напрямках своєї роботи: мир і безпека, розвиток і права людини.

Конференція пройшла цікаво і змістовно, доповіді супроводжувались мультимедійними презентаціями, які підготували студенти.