перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

Нагородження кращих студентів факультету

З нагоди Міжнародного дня студента в нашому університеті відбулися урочистості, на яких адміністрація університету вручила нагороди кращим студентам.  Серед нагороджених були і студенти історичного факультету.
 Відкриваючи урочистості, перший проректор університету, доктор педагогічних наук, професор Андрій Гедзик наголосив, що цьогорічне святкування подвійне – відзначення Міжнародного дня студента та 85-ої річниці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Андрій Миколайович передав усім присутнім вітання від ректора університету, доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України Олександра Безлюдного всім студентам, викладачам і співробітникам та побажав міцності духу, сили волі, творчої наснаги і великих здобутків!
 Перший проректор університету Андрій Гедзик  почесними грамотами нагородив переможців університетського етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України».  У номінації «Кращий студент-громадський діяч» перемогу здобули студентки IV курсу історичного факультету Мирослава Стецько та Юлія Похолюк, у номінації «Кращий студент-науковець» - магістрантка факультету Ольга Перепелюк.

За участь в університетському етапі конкурсу «Студентська сім`я» нагороджено подружжя Катерини та Вадима Сафо.

Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, кандидат історичних наук, доцент Влада Сокирська, привітавши зі святом, також вручила почесні грамоти за досягнення в науково-дослідній роботі, активну участь у громадському житті, значний творчий потенціал та з нагоди 85-річчя Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини студентам-історикам:  Ользі Перепелюк, Олександрі Квасневській, Дарії Рябоконь, Наталії Вершигорі.  Влада Володимирівна наголосила, як важливий інтелект для творчого мислення, повноцінного сприйняття навколишнього світу і побажала студентам любити свою справу, бути працьовитими, завжди прагнути до збагачення своїх знань.

Проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Кірдан вручила почесні грамоти за активну участь у громадському житті навчального закладу, молодіжний творчий потенціал Юлії Похолюк, Дмитру Безверхньому, Станіславу Блажчуку. Олена Леонідівна побажала студентам, аби у їх серцях збереглася на все життя романтика студентських років, щоб доброю була пам'ять про рідну Альма-матер.

Далі захід продовжився святковим концертом, який підготували студенти університету. Історичний факультет представив глядачам танцювальний номер «Ніч у музеї».

Колектив історичного факультету вітає студентів-переможців у різноманітних номінаціях та бажає подальших звершень!