перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

Студентська сім’я історичного факультету – фіналісти міського конкурсу

19 листопада відбувся фінальний етап змагань між студентськими сім`ями у міському конкурсі «Студентська сім’я». Історичний факультет на цьому конкурсі представляло подружжя Вадима і Катерини Сафо.
 До складу журі, яке оцінювало студентські сім’ї, ввійшли заступник міського голови Людмила Кирилюк, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Наталія Вдовиченко, начальник відділу культури і туризму Тетяна Гейко та представник СПК «Амарант» Оксана Овчарук.
 Під час різноманітних конкурсів та випробовувань студентські сімейні пари демонстрували свої таланти, ерудованість, а найголовніше - любов та взаємоповагу. В такий спосіб молоді сім`ї намагалися довести, що саме їхня родина є ідеальною. За кожну із сімей активно вболівали їхні друзі. Атмосфера змагання доповнювалася радісними емоціями, доброзичливістю та коханням.

safo
За результатами змагань сім`я Сафо зайняла почесне ІІ місце.

gramota Колектив історичного факультету вітає подружжя Вадима та Катерини Сафо з гарним виступом у конкурсі та бажає сімейного благополуччя, злагоди і успіхів в усіх справах!