Переддень свята на історичному факультеті

Існує чимало свят, на які з нетерпінням чекають малеча та дорослі. Одним з них є День святого Миколая. Свято Миколая прийшло до України 1088 року за часів князя Всеволода Ярославовича. На честь святого княгиня Ольга побудувала один з перших храмів Київської Русі в середині IX століття – над могилою Аскольда в Києві. Найдавнішу збережену українську ікону Святого Миколая датують початком XIV століття.
  Українці з давніх часів вважають Миколая святим – заступником простого люду (до речі, його ім'я в перекладі з грецької означає «перемога народу»), особливо несправедливо скривджених. А ще він опікується подорожуючими та моряками. У нас цього святого називають «скоропомічним» — адже він завжди спішить на допомогу потребуючим.
  З приходом на більшу частину українських земель радянської владиСвятий Миколай, як і всі інші релігійні символи, був витіснений. Згідно з постановою ЦК КПРС від 1937 року на заміну йому прийшов Дід Мороз, який дарує подарунки на Новий Рік.

Будучи вірними українським народним традиціям студенти історичного факультету напередодні Дня святого Микола вирішили огорнути факультетську родину святковим настроєм.

Тому й організували свято з солодкими подарунками, приємними побажаннями та хорошими віршами.