Увага! Важливе оголошення для студентів денної форми навчання!

В умовах зростання захворюваності на грип та ГРВІ відбудуться наступні зміни в організації освітнього процесу:
1. З 1 по 6 лютого 2016 р. навчання відбуватиметься з використанням дистанційних технологій.
2. В системі Moodleзавантажені тексти лекцій та завдання до них. Відповідно до розкладу занять, розміщеного на сайті факультету, опрацьовуйте лекції за розкладом занять та виконуйте завдання до них.
3. Початок педагогічної практики студентів IVкурсу переноситься на 29 лютого. З 1 по 6 лютого, згідно з розкладом, відбуватиметься навчання з використанням дистанційних технологій.
  У разі внесення змін в організацію освітнього процесу інформація розміщуватиметься на сайті факультету. Слідкуйте за новинами!

zminy