Вітаємо з ювілеєм!

Колектив історичного факультету щиросердечно вітає з ювілеєм доктора історичних наук, професора, декана факультету Тетяну Володимирівну Кузнець.

Kyznets

Життєвим кредо Тетяни Володимирівни – і як людини, і як декана історичного факультету – є прагнення у щоденній роботі наближати студентів до усвідомлення одвічних істин: шанувати і поважати людей, любити дітей, бо вчитель той, хто всього себе до останку віддає дітям. Тетяна Володимирівна свідома того, що саме вчитель історії вводить дитину у світ знань про минувшину рідного народу, його трагічну і героїчну долю.

Складаємо високу пошану за велику працю, за мудрість, людяність і зичимо гарного здоров’я, світлої радості в житті, родинного затишку, сповнення надій і задумів. З роси і води Вам, Тетяно Володимирівно!