Посміхаймося, бо ми того варті!

Звичай жартувати здавна існує у всіх народів на всіх континентах. Але дати будь-яке точне визначення походженням першоквітневих розіграшів та жартів зараз вже неможливо. Українцям теж споконвіку властивий гумор. Не дарма стверджує народ: коли на носі квітень, нікому не вір!

От і студенти історичного факультету вирішили не зраджувати давнім традиціям і привітали з Днем сміху, даруючи посмішки та позитивний настрій. В цей день кожен був не проти пожартувати над друзями та знайомими. Протягом дня студенти розмальовували руки та обличчя символами першого квітня - кольоровими смайликами та дарували посмішки в прямому та переносному сенсі:). Бажаємо, щоб посмішки, жарти, сміх супроводжували вас цілий рік. Так що посміхайтеся і смійтеся, і буде нам благо, і удача обов’язково посміхнеться!